Magazyn Golfmania 0

Magazyn Golfmania 0


Golfmania 2/2008

GolfMania to nowy dwumiesięcznik dla polskich golfistów. Zarówno dla tych którzy w golfa grają i wiele o nim wiedzą, jak i dla tych, którzy chętnie golfa odkryją.

1. Nie przynudzamy
Nie chcemy Was zanudzać relacjami z turniejów, które można było przeczytać już wcześniej na stronach internetowych lub w innych magazynach. Piszemy głównie o turniejach, które się odbędą - zapowiadamy je, typujemy zwycięzców, opisujemy pole, zbieramy opinie profesjonalistów i amatorów. W nowym numerze przeczytacie co o zbliżającym się Wrocław Open mówią nasi czołowi PRO.

2. Docieramy do sedna
Ponadto, piszemy o rzeczach, ludziach, wydarzeniach i miejscach, o których nikt wcześniej nie pisał, w sposób w jaki nikt wcześniej nie pisał. Patrzymy na naszych „bohaterów" z różnych perspektyw, zbieramy o nich opinie, wysuwamy wnioski - robimy to, czego inni się boją. Docieramy do sedna, traktując temat dogłębnie. Rezultatem tego jest pierwszy w Polsce ranking najbardziej wpływowych ludzi w polskim golfie.

3. Niczego się nie boimy
Mamy odwagę oceniać i naszymi ocenami dzielić się z Wami. Rankingi to nasza specjalność! Nas też interesuje tylko to co najlepsze, dlatego oceniamy sprzęt, pola golfowe, turnieje, zawodników i wydarzenia. W każdym numerze prezentujemy nasz TOP 10. W tym przygotowaliśmy 10 najbardziej palących pytań na najbliższy sezon w zestawieniu "Co się wydarzy w roku 2008?".

4. Rozmawiamy z najlepszymi, lubimy nowości
W każdym numerze opisujemy rundę golfa z naszym gościem specjalnym. Dzielimy się wrażeniami z gry i zdradzamy o czym się rozmawia podczas rundy. W drugim numerze nasz redaktor zmierzył się ze świerzo upieczonym PRO - Maksymilianem Sałudą. Ponadto w magazynie zawsze znajdzie się miejsce na testy najnowszego sprzętu oraz golfowe podróże w najdalsze zakątki świata. Każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Gdy do całości dodamy piękne zdjęcia otrzymujemy GolfManię - najlepszy magazyn golfowy w Polsce!

Zobacz SPIS TREŚCI najnowszego numeru oraz przeczytaj wybrane artykuły.
Jeśli jesteś zainteresowany bezpłatnym numerem magazynu GolfMania lub jego prenumeratą zajrzyj tutaj. Na wszystkich prenumeratorów czekają atrakcyjne oferty cenowe a także szansa na zdobycie super nagród!

Dodaj komentarz