Rafal Cieszynski

Rafal Cieszynski

Polski aktor filmowy, teatralny i telewizyjny. W 2002 roku z wyróżnieniem ukończył Szkołę Filmową w Łodzi. Studiował też aktorstwo w słynnym Lee Strasberg Acting Studio w Los Angeles. W kinie zadebiutował w „Ogniem i mieczem” Jerzego Hoffmana. Ostatnio można było go zobaczyć w komedii romantycznej „Nie kłam, kochanie”. Teraz często spotkać go można na strzelnicy golfowej na Targówku.

GOLF KOJARZY MI SIĘ Z:
Golf kojarzy mi się ze świeżym powietrzem, pięknym polem golfowym i wypinaniem pupy [śmiech]. Wcześniej wydawało mi się, że jest to jedna z najnudniejszych dyscyplin sportowych. Tak było dopóki „Golfmania” nie zaprosiła mnie do szkoły JUGA. Chwilę zajęło mi trafienie w piłkę i wybicie jej naprawdę daleko, ale satysfakcja była ogromna. Byłem przekonany, że grając w golfa nie można się zmęczyć – meleks, jedno uderzenie i znowu meleks. Natomiast teraz,  po treningach na driving range'u na Targówku, wiem, że po wybiciu 250 piłek człowiek jest koszmarnie zmęczony.

MOIM CELEM JEST:

Mam marzenie, by moja piłka leciała tak, jak chcę i tam, gdzie chcę. Kacper z Kubą pokazywali nam różne uderzenia, mówiąc na przykład, że teraz piłka poleci nisko i prostu, a na wysokości setnego metra skręci w lewo. I robili to! Marzę o takim opanowaniu uderzenia i rotacji, by piłka szybowała tam, gdzie chcę. Ale to plan długoterminowy. Pod koniec tego sezonu chciałbym swobodnie czuć się na polu golfowym. Nie jak człowiek z zewnątrz, tylko jak golfista, który wie, po co tu przyszedł.

 

cieszyński golf

cieszyński golf

cieszyński golf

SPRZĘT:
Kije i torba: Dunlop DDH XD08 Grafit. Wszystkie kije posiadają wysokiej
jakości tytanowe shafty. Driver posiada powiększoną główkę, która
ułatwia precyzyjne uderzenie w piłkę.
Buty: FootJoy
Rękawiczka: FootJoy WS GTX 

Dodaj komentarz