Aa Golf Club Zaprasza Na Dzien Otwarty W Sobote 17 Stycznia

Aa Golf Club Zaprasza Na Dzien Otwarty W Sobote 17 Stycznia Dodane przez: Paulina Kmieć, dodano: 2009-01-09

A&A Golf Club ZAPRASZA NA DZIEŃ OTWARTY w  sobotę 17 stycznia 2009 roku, w godzinach od 10.00 do 16.00 do Hali Golfowej w Łodzi przy ulicy Wersalskiej 47/75 ...

Dzień Otwarty w A&A Golf Club w Łodzi to kolejne działanie propagujące golfa wśród mieszkańców Łodzi i regionu.  
W programie imprezy planowane są pokazy gry w golfa, prezentacja sprzętu do gry, omówienie przepisów i zasad.
Dla wszystkich osób, które spędzą sobotę, 17 stycznia w A&A Golf Club organizatorzy planują konkursy i zabawy golfowe. Do wygrania nagrody niespodzianki. Dla dzieci i młodzieży możliwość wygrania bezpłatnego kursu w golfa organizowanego w okresie ferii zimowych w A&A Golf Club.

W styczniu mija II rocznica powstania A&A Golf Club w Łodzi. Powołany do życia przez łódzkich golfistów, dzisiaj liczy ponad 70 członków. Członkowie  klubu trenują w największej w Polsce hali do gry w golfa ze sztuczną nawierzchnią w Łodzi (400 m2) i na Driving Range (strzelnicy golfowej) w Pabianicach, liczącej sobie 200 m długości. W ubiegłym roku łódzcy golfiści potwierdzili wysoki poziom sportowy dwoma kwalifikacjami do reprezentacji Polski na  World Golf  Championship w Stanach Zjednoczonych. Oscar Kaźmierczak i Arkadiusz Majsterek reprezentowali nasz kraj w turnieju Mistrzostw Świata Amatorów.
Priorytetową działalnością klubu  jest szkolenie dzieci i młodzieży  w Łodzi. A&A Golf Club organizuje bezpłatne kursy golfa dla uczniów szkół publicznych oraz dla nauczycieli w-f.  W ciągu 2 lat działalności klubu  podstawowy kurs golfa ukończyło 150 uczniów i ponad 60 nauczycieli w-f.  W grudniu ubiegłego roku Rada Miasta Łodzi przyznała dofinansowanie na dojazdy na lekcje golfa dla zainteresowanych szkół.
Dzień Otwarty w A&A Golf Club w Łodzi to pierwsza w 2009 roku impreza mająca na celu popularyzowanie golfa i przełamywanie stereotypów na temat tej dyscypliny sportu wśród mieszkańców Łodzi i regionu.

  •  

Dodaj komentarz