Andrzej Lewandowski Zdobyl Zimowy Puchar Lodzi 2009

Andrzej Lewandowski Zdobyl Zimowy Puchar Lodzi 2009 Dodane przez: Paulina Kmieć, dodano: 2009-03-02

Ponad 4 godziny trwała rywalizacja golfistów uczestniczących w II turnieju o Zimowy Puchar Łodzi pod patronatem Prezydenta Miasta Łodzi rozegranego w piątek 27 lutego w Łodzi. Dopiero druga dogrywka rozstrzygnęła zaciętą rywalizację. Zwyciężył Andrzej Lewandowski z A&A Golf Club z Łodzi który pokonał zawodowego golfistę Macieja Pawłowskiego.

Turniej rozegrany został w 4 kategoriach, zawodnicy rywalizowali w 8 konkurencjach. Najlepszymi w swoich kategoriach byli:

- chip do tarczy wiszącej na odległość 10 m -- Marek Kawka

Zimowy Puchar Łodzi był ostatnią imprezą halową przed rozpoczęciem sezonu na otwartym polu. Rozgrywane konkurencje były ostatnim sprawdzianem przed sezonem i podsumowaniem zimowego okresu treningowego. Golfiści z utęsknieniem wypatrują już przyjścia wiosny i od marca wychodzą na powietrze.

Puchary dla zwycięzców wręczył v-ce Prezydent Miasta Łodzi Włodzimierz Tomaszewski. Przed ceremonią zamknięcia turnieju Prezydent odebrał lekcję golfa od Maćka Pawłowskiego zakończoną kilkoma celnymi uderzeniami.

A&A Golf Club, organizator turnieju już dzisiaj zaprasza za rok, na III Turniej o Zimowy Puchar Łodzi.