Brylantowy Turniej Aa

Brylantowy Turniej Aa Dodane przez: Golfmania pl, dodano: 2011-06-03

Czekamy na emocje związane z Turniejem Golfowym o Brylant A&A.
Pierwszy weekend czerwca, można już rezerwować. Wszystkich chętnych zapraszamy do rywalizacji sportowej i spędzenia wolnego czasu podczas ósmego spotkania z brylantowym turniejem A&A. Gospodarzem Turnieju jest łódzki A&A Golf Club.

W tym roku zawodnicy zostali zaproszeni do rywalizacji sportowej na polu golfowym TOYA we Wrocławiu, rozgrywki zostaną przeprowadzone 3 i 4 czerwca. Natomiast wielki finał odbędzie się 5 czerwca w Pabianicach na polu golfowym  Akademii Golfa A&A.
Przypomnijmy, że w ubiegłym roku w skupieniu podczas dwóch dni golfowych zmagań rywalizowało ponad 80 zawodników. Czy ubiegłoroczni zwycięzcy powtórzą sukces, czy objawią się nowi mistrzowie? Kto odbierze statuetkę z brylantem? Może znajdzie się szczęśliwiec, który zgarnie naszyjnik z brylantem, nagrodę w konkursie Hole in One?

Niezależnie od wyników mamy nadzieję na sportową rywalizację i dobrą zabawę. Uroczysty Finał Turnieju Golfowego o Brylant A&A rozpocznie się 5 czerwca o godzinie 14.00, na Polu Golfowym A&A w Pabianicach. Wydarzenie to przyciąga znane osobistości z kręgu kultury, nauki, biznesu oraz show biznesu. Organizatorzy zapowiadają wiele niespodzianek. Dla wszystkich tych, którzy chcieliby przyjrzeć się golfowi bliżej i spróbować swoich sił będzie czekała Akademia Golfa. Pierwszy krok golfowy podczas Akademii to często miłość na całe życie.

Będą także rozmaite konkursy z wartościowymi nagrodami. Warto wspomnieć o konkursie na najpiękniejszy kapelusz oraz konkursie na najbardziej oryginalną biżuterię, który poprowadzi A&A Dom Jubilerski. Zapraszamy również do skorzystania z umiejętności mistrzów jubilerstwa A&A w konserwacji i czyszczeniu biżuterii.
Wyjątkowo cenne nagrody czekają na uczestników loterii wizytówkowej.
Fanów motoryzacji ucieszy widok najnowszego modelu Lexusa CT 200H. Goście będą mogli skorzystać z ekskluzywnych zabiegów kosmetycznych.
W bogatym programie artystycznym na scenie zaproponowano między innymi: taneczne show, pokaz szermierki scenicznej, pokazy fitness, recital wokalny Arkadiusza Wójcika

Finałowi VIII edycji Turnieju o Brylant A&A towarzyszyć będzie wydarzenie artystyczne, otwarcie Europejskiego Parku Rzeźby. To pierwszy w Polsce taki park. Wystawa rzeźb artystów z całego świata powstaje w sąsiedztwie Pola Golfowego A&A Golf Club przy ul. Grota Roweckiego 8a w Pabianicach. W planach na kolejne lata są majowe plenery rzeźbiarskie, w których będą uczestniczyć artyści z różnych krajów i kontynentów. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających przez cały rok.

Zgłoszenia golfistów przyjmowane są jeszcze na stronie www.golf.aia.pl., tam też wszyscy chętni mogą znaleźć więcej informacji o wydarzeniach Turnieju. Można jeszcze zdobyć bilety na Finał w Pabianicach, zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 42 632 00 00

  •  

Dodaj komentarz