Golf Adventure Club Rancho Pod Bocianem

Golf Adventure Club Rancho Pod Bocianem Dodane przez: Golfmania pl, dodano: 2010-05-11

Golf Adventure Club Rancho Pod Bocianem jest odpowiedzią na zwiększające się zainteresowanie Polaków dyscypliną sportu jaką jest mini golf. Jako pierwszy tego typu obiekt na Mazowszu, Rancho Pod Bocianem oferować będzie 18 dołkowe pole do mini golfa, ze stanowiskami o zróżnicowanym poziomie trudności. Ponadto w najbliższym czasie na terenie ośrodka powstać ma driving range. Przy klubie działać będzie wypożyczalnia sprzętu.
Na dzień uroczystego otwarcia Golf Adventure Club organizatorzy wyznaczyli datę 13 czerwca. Wszyscy zainteresowani golfiści będą mogli spędzić niedzielne popołudnie na rodzinnym pikniku, któremu towarzyszyć będzie Turniej o Puchar Burmistrza Tarczyna. Warte podkreslenia jest to że zarówno piknik jak i Turniej będą dla uczestników bezpłatne!

Rancho pod Bocianem to obiekt hotelowy zaaranżowany w niezwykłym klimacie, nawiązujący stylem do staropolskiego dworu. Hotel położony jest na rozległym terenie, w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, niespełna 25 Km od Warszawy.
Około 20 ha terenu wokół hotelu przeznaczono na przygotowanie niezwykłych atrakcji dla przybywających Gości. Liczba atrakcji stale rośnie, tak jak rośnie. Ośrodek oferuje między innymi: staw z możliwością wędkowania, tor off-roadowy, tor quadowy, strzelnicę, boiska sportowe oraz polanę i las do zabaw terenowych (np. paintball).

Więcej informacji o turnieju oraz samym obiekcie znajdziecie tutaj. 

  •  

Dodaj komentarz