Golf Is In The Air

Golf Is In The Air Dodane przez: Paulina Kmieć, dodano: 2009-07-21

Na pokładach samolotów Air France KLM sprzęt do gry w golfa można przewozić za darmo, inny sprzęt sportowy wliczyć w limit bagażowy, a za podróż kota lub psa zapłacić ryczałtem. Nowe przepisy dotyczące bagażu Air France KLM wprowadziły od lipca br.

Nowością jest zniesienie opłaty za przewóz sprzętu do gry w golfa. Teraz poza limitem bagażowym obowiązującym w danej klasie i strefie można za darmo przewieźć sprzęt ważący nawet 20 kilogramów. Dotychczas na trasach gdzie obowiązuje rozliczanie bagażu według wagi trzeba było zapłacić 20-40 euro, a na tych z rozliczeniem według sztuki - 150 euro.

Inny sprzęt sportowy, taki jak na przykład: narty, rower czy ekwipunek do nurkowania jest teraz wliczany do limitu bagażowego. W przypadku gdy limit bagażowy jest przekroczony, jest pobierana opłata ryczałtowa w zależności od tego dokąd podróżujemy – od 20 do 150 euro.

Od kilku lat pasażerowie Air France i KLM, którzy korzystają z odprawy na lot za pośrednictwem internetu  - za swój nadbagaż mogą zapłacić online i otrzymać 30% zniżki.

Gdyby ktoś chciał skorzystać z bardziej indywidualnej oferty - służymy przykładem.

  •  

Dodaj komentarz