Gwiazdy Graja W Golfa Z Golfmania

Gwiazdy Graja W Golfa Z Golfmania Dodane przez: Paulina Kmieć, dodano: 2009-06-09 Rafał Bryndal, Mateusz Czerkawski, Bartek TOpa - golfiści

"Gwiazdy grają w golfa" to nowy cykl Golfmanii. Przez najbliższe kilka miesięcy nauczymy grać w golfa: Rafała Bryndala, Mariusza Czerkawskiego, Bartka Topę i ... kilka innych osób - o których nie napiszemy dziś. Możemy jedynie zdradzić, że wszyscy nasi uczniowie to GWIAZDY czyli, idąc za internetową wersją słownika PWN - "osoby sławne i podziwiane". Celem nowego cyklu jest obok osłodzenia życia naszym "gwiazdom" (co niewątpliwie nastąpi po tym jak zaczną grać w golfa) promocja golfa wśród licznych fanów i wielbicieli.  
Zestawy kijów, ubrania, buty, rękawiczki oraz nieograniczony dostęp do trenerów z Jakub Ufnal Golf Academy nasi uczniowie otrzymali od sponsorów. Program szkolenia każdego z nich będzie dostosowany do indywidualnych predyspozycji i potrzeb. Cel jest prosty (przynajmniej do opisania): "gwiazda" nauczy się grać w golfa, zda egzamin na Zieloną Kartę i zagra pod koniec sezonu w wybranym przez siebie turnieju.
Przez najbliższe sześć miesięcy będziemy z uwagą obserwować postępy naszych podopiecznych, na bieżąco donosząc szanownym zainteresowanym o wszelkich wzlotach i upadkach "gwiazd".
Już w przyszłym tygodniu dowiecie się komu nauka idzie najlepiej, kto ma największe szanse na szybkie wyjście na pole golfowe, a kto na swoją pierwszą rundę będzie musiał poczekać nieco dłużej.

Na początek prezentujemy cele i założenia naszej akcji, wyzwania, jakie stawiamy naszym uczniom oraz samych uczestników zabawy. Na razie znani są z aren sportowych, szklanego ekranu, teatru i radia, ale to niebawem ulegnie zmianie!

NASI SPONSORZY I PARTNERZY:
Wilson Staff, Ben Sayers, Puma, golfsklep.pl, Footjoy, J.Lindenberg

PROGRAM

trenerzy_golfa

Uczniowie Golfmanii przejdą szkolenie pod okiem Sandry Okupniak i Jakuba Ufnala, trenerów z Jakub Ufnal Golf Academy w ośrodku City Golf na warszawskim Targówku. Lekcje trwają od pierwszych, wiosennych dni kwietnia, koniec kursu przewidziany jest na październik. Jego zwieńczeniem ma być egzamin na Zieloną Kartę oraz rywalizacja w turnieju golfowym. W ciągu najbliższych sześciu miesięcy szkolenia mamy zamiar sprawdzać postępy naszych bohaterów wielokrotnie wystawiając ich na ciężkie próby oraz zmuszając do ostrej rywalizacji.

Zanim jednak zaczną współzawodniczyć, będą musieli poznać podstawy – zasady bezpieczeństwa, poprawne ustawienie ciała, pozycję przy piłce oraz sposób trzymania kija golfowego. Dopiero potem uczniowie będą mogli przejść do uderzania piłek. Jeśli w piłkę trafią. Już w przyszłym tygodniu (także na łamach nowego numeru magazynu Golfmania) przekonacie się jak udała się pierwsza lekcja.

 

MARIUSZ CZERKAWSKI - prezentacja zawodnika

RAFAŁ BRYNDAL - prezentacja zawodnika

BARTEK TOPA - prezentacja zawodnika

W trakcie pierwszej lekcji do zespołu GWIAZDY GRAJĄ W GOLFA dołączyli:

Alżbeta Lenska - prezentacja zawodnika

Rafał Cieszyński - prezentacja zawodnika

Dorota Deląg - prezentacja zawodnika

 

LEKCJA PIERWSZA
Pierwsze wrażenia zawodników i komentarze ich trenerów


 

 

 

  •  

Dodaj komentarz