Japonski Nastolatek Zagra W Pga Championship

Japonski Nastolatek Zagra W Pga Championship Dodane przez: Paulina Kmieć, dodano: 2009-05-14

Japoński nastolatek - Ryo Ishikawa - otrzymał specjalne zaproszenie jednego z golfowych turniejów Wielkiego Szlema - PGA Championship.

- Zaproszenie dostałem w ostatni wtorek. Jestem bardzo szczęśliwy - powiedział  siedemnastoletni Ishikawa. - Myslę, że to duże wyzwanie ale będę celował najwyżej jak mogę".
Ishikawa jest dwukrotnym zwycięzcą Japanese Tour. W tym roku dostał już jedno zaproszenie specjalne, do turnieju Masters, nie przeszedł jednak cuta.

- PGA Championship (turniej rozgrywany zawsze w czwarty weekend po Open Championship, organizowany przez Proffesional Golfer's Association of America. W tym roku odbędzie się 13 - 16 sierpnia w Hazeltine National Golf Club w Chaska, Minnesota.
137th Open Championship (znany też jako British Open, najstarszy turniej golfowy świata dla mężczyzn, jedyny z turniejów Wielkiego Szlema organizowany poza granicami Stanów Zjednoczonych, zawsze rozgrywany w weekend następujący po trzecim piątku lipca.) W tym roku turniej odbędzie się 16 - 19 lipca na Turnberry Ailsa GC.

  •  

Dodaj komentarz