Mercedestrophy 2008

Mercedestrophy 2008 Autor: Golfmania pl, dodano: 2008-05-05

Marka Mercedes-Benz od dawna związana jest z golfem. W 1989 roku firma DaimlerChrysler rozpoczęła serię turniejów w Niemczech. Od 1991 roku turniej MercedesTrophy rozprzestrzenił się jako impreza sportowa na wszystkich kontynentach, a co roku ponad 50 000 golfistek i golfistów uczestniczy w eliminacjach do światowego finału w Stuttgarcie.

Także w Polsce marka Mercedes-Benz od dawna związana była z dyscypliną sportową jaką jest golf. Najpierw jako sponsor wielu turniejów rozgrywanych na polskich polach golfowych, potem jako organizator własnych imprez golfowych. Od 2005 roku turniej odbywa się w ciągu dwóch dni, z których pierwszy zaplanowany jest jako dzień eliminacyjny, drugi zaś jako finał rozgrywek. Nagrodę główną stanowi wyjazd na światowy finał w Stuttgarcie.

Podobnie jak w latach ubiegłych, do udziału w tegorocznej edycji turnieju zostaną zaproszeni wyłącznie Klienci marki Mercedes-Benz wraz z osobami towarzyszącymi, dla których przygotowano liczne atrakcje. Dla golfistów nie będących właścicielami Mercedesa ale potencjalnie zainteresowanych jego zakupem, organizatorzy przygotowali zaproszenia do udziału w niedzielnym turnieju Celebrities. W przypadku wolnych miejsc lista zawodników w turnieju głównym, może zostać powiększona o golfistów zainteresowanych zakupem auta tej marki.

Zgłoszenia i informacje na stronie: www.mercedestrophy.pl

  •  

Dodaj komentarz