Mikolajki 2010

Mikolajki 2010 Dodane przez: Golfmania pl, dodano: 2010-12-13

W tym roku Mikołaj przyszedł wczesniej bo już 4 grudnia zawitał do Centrum Promocji Kultury na warszawskiej Pradze. Specjalnie na tę okazję ściągnięty został z drugiego końca zasypanej Warszawy przez Fundację Platforma Równych Szans i Fundację PARK. Cel był jeden: zorganizować magiczny i pełen emocji dzien dla Ośrodków Wychowawczych TPD Praga Północ i Praga Południe. Cel jak się później okazało zrealizowany w 100%.
Impreza rozpoczęła się punktualnie o 11.00 a w roli gospodarza wystąpił... Shrek. Na dzieciaki tego dnia czekało gro atrakcji. Zbudowane zostało stoisko malowania twarzy, tworzenia kartek, quizów świątecznych. Niestającym powodzeniem cieszyła się sesja fotograficzna, do której dzieciaki przygotowywane były przez firmę kostiumową Pinokio. Kolejny gwóźdź programu to xbox. Był także akcent golfowy, a właściwie dwa. Pierwszy to alejka golfowa zbudowana na tę okazję przez zespół Discover Golf i Golfmanii. Druga to malowanie piłeczk golfowych, które w sezonie 2011 zagoszczą turniejach w Polsce, a dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na zakup mebli dla Ośrodka TPD Praga Południe.
Długo wyczekiwany Św. Mikołaj zjawił się tuż przed 14.00 i obładowany worem pełnym prezentów ledwo wdrapał się na scenę. Potem już tylko z górki, bo prezenty rozeszły się w szybkim tempie. wystarczyło dla wszystkich. Tu gorące podziękowania dla sponsorów wydarzenia bez których nie udałoby się stworzyć tak magicznego dnia: Fundacja PARK, Portos Coffee, Dr Irena Eris, AmRest, Scandic Food.
Do zobaczenia za rok!

  •  

Dodaj komentarz