Piaty Numer Golfmanii Juz Na Rynku

Piaty Numer Golfmanii Juz Na Rynku Dodał: Paulina Kmieć, dodano: 2008-10-07 magazyn Golfmania, golf, golfista

 

Bohaterem nowego, piątego już numeru magazynu „Golfmania” jest piłka golfowa. Myślisz, że wiesz o niej wszystko? Daj się zaskoczyć! Odwiedź z nami największą fabrykę piłek na świecie. Dowiedz się jak powstają, ile mają zagłębień i co w sobie kryją. Przeczytaj, na jakich dołkach golfiści gubią nawet 120 tysięcy piłek rocznie.
W nowym numerze prezentujemy także pierwszy w Polsce, unikatowy „Ranking 50 najlepszych pól golfowych w Europie” (tutaj: 51 - 100 najlepszych pól golfowych w Europie). Niektóre z nich odwiedziliśmy i sprawdziliśmy, jak się na nich gra.
W stałym dziale „Driving Range”, kolejna porcja cennych wskazówek profesjonalistów. Skorzystajcie z rad Simona Holmesa, który tłumaczy, jak ważne jest poprawne zakończenie swingu. Zobaczcie jak Olivier Janiak poradził sobie podczas pierwszej lekcji golfa i jak ocenił go trener.
Ponadto w „Golfmanii”: relacje z Ryder Cup i US PGA Championship, golfowy przewodnik po Marrakeszu, sylwetki Grega Normana i Anniki Sorenstam. A na deser wywiady z Janem i Łukaszem Wejchertami, którzy zdradzają szczegóły największej polskiej inwestycji golfowej najbliższych lat.

Życzymy miłej lektury!

Golfmania jest do kupienia w Empikach, Trafficu, kioskach sieci Inmedio, na polach golfowych, na lotniskach. 

 

  •  

Dodaj komentarz