Single Handicap Jeszcze W Tym Sezonie 0

Single Handicap Jeszcze W Tym Sezonie 0 Dodane przez: Golfmania pl, dodano: 2011-04-05

Serwis Golfmania wraz z Krzysztofem Czupryną (założycielem serwisu www.handicapgolf.pl) proponują Wam wzięcie udziału w akcji „Single handicap jeszcze w tym sezonie”.

Nasza akcja opiera się na specjalnie stworzonym programie dla golfistów na różnym poziomie, pozwalającym w ciągu zaledwie 2-3 miesięcy, znacząco obniżyć swój handicap.
O ile ?
To zależy tylko od Was ale obniżka nawet o 10 punktów jest możliwa..

Obniżenie swojego handicapu o 10 punktów w ciągu 2 miesięcy jest najzupełniej realne i to przy stosunkowo niewielkim obciążeniu czasowym .
Przygotowany przez nas program umożliwia osiągnięcie "single handicap' z poziomu handicapu 18-20 w ciągu zaledwie 2-3 miesięcy.

Jednak najpierw trzeba podjąć 3 niezwykle ważne zobowiązania.
1. Tygodniowo, przez okres 2 miesięcy trzeba poświęcać na ćwiczenia i grę minimum 10 godzin. Zawsze co tydzień, systematycznie i regularnie.
2. Nie można grać „na poważnie” na polu częściej niż raz na tydzień jeżeli poświęca się na golfa 20 godzin tygodniowo lub raz na 2 tygodnie jeżeli poświęca się 10 godzin tygodniowo.
3. Należy wykonywać wszystkie zalecane ćwiczenia, testy oraz gry treningowe oraz prowadzić statystyki,  a wyniki przyjdą dopiero na końcu.

Ponadto należy pogodzić się z 2 następującymi faktami:
a. Dystanse, które będziesz osiągać poszczególnymi kijami nie będą imponujące
b. Niektóre elementy Twojej gry nie poprawią się wcale lub bardzo niewiele

Jeżeli jesteś w stanie podjąć te 3 zobowiązania i pogodzić się z tymi 2 faktami to przystąp do naszego programu. Otrzymasz wszelkie materiały, plany treningów, opisy ćwiczeń testów oraz statystyki, które musisz prowadzić aby osiągnąć pojedynczy handicap jeszcze w tym sezonie.

W ramach naszego programu powiemy Ci co, kiedy i jak ćwiczyć tygodniowo aby już po okresie 2-3 miesięcy Twój handicap obniżył się o 10 punktów.

Chcesz przystąpić do naszego programu ?
Napisz na adres info@handicapgolf.pl podając, swój wiek, obecny handicap oraz ilość godzin (minimum 10), które możesz przeznaczyć tygodniowo na naukę i grę.

Nie czekaj, szkoda czasu, golf jest zbyt piękną grą, żeby nie rozkoszować się nim w pełni.

  •  

Dodaj komentarz