Start Konkursu Fotograficznego Golfmanii

Start Konkursu Fotograficznego Golfmanii Dodane przez: Paulina Kmieć, dodano: 2009-02-26

Zachęceni ogromną popularnością pierwszej edycji KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO GOLFMANII z przyjemnością ogłaszamy rozpoczęcie DRUGIEJ edycji konkursu.
Zapraszamy zatem wszystkich miłośników golfa do nadsyłania swoich zdjęć!


Podobnie jak w minionym roku, przewodnim tematem konkursu jest GOLF - rozumiany jak najszerzej i całkowicie dowolnie.
Aby urozmaicić nieco formułę konkursu, kategorie "amatorzy" i "profesjonaliści" zastąpiliśmy w tym roku kategoriami tematycznymi. Każda z nadesłanych prac powinna zatem dotyczyć jednego z następujących tematów:
1.    Wydarzenie;
2.    Natura;
3.    19. dołek.
Zachęcamy uczestników naszego konkursu do WYJŚCIA poza skojarzenia związane stricte z polem golfowym. Mamy nadzieję, że narzucone przez nas kategorie ułatwią golfistom - fotografom poszukiwanie inspiracji także w innych obszarach. Choćby kategoria 19. dołek, w której spodziewamy się prawdziwych emocji i wielu wrażeń...:)
Zachęcamy do udziału w konkursie.
Podstawowe zasady dotyczące konkursu:
•    Konkurs fotograficzny  organizowany jest przez wydawcę serwisu społecznościowego Golfmania.pl oraz magazynu "Golfmania", firmę Smart Marketing Solutions.
•    Zadaniem konkursowym jest nadesłanie autorskich zdjęć wywołujących u autora skojarzenia z golfem, przypisanych do jednej z kategorii: wydarzenie, natura, 19.dołek.
•    Opis zdjęcia powinien zawierać: tytuł pracy, imię, nazwisko i aktualny adres zamieszkania autora, numer telefonu i adres e-mail.

Na Wasze prace czekamy do 31 października 2009 roku.
Więcej szczegółów przeczytaj w regulaminie konkursu.

  •  

Dodaj komentarz