Tiger Przegral Wraca Do Domu

Tiger Przegral Wraca Do Domu Dodane przez: Paulina Kmieć, dodano: 2009-02-27

Dzień po uroczystym powrocie na pole golfowe Tiger Woods i jego kibice muszą pogodzić się z porażką. Tim Clark z Południowej Afryki, numer 32 w światowym rankingu golfistów, zagrał 16 dołków bez ani jednego bogeya i odesłał golfowego mistrza do domu.

Tigerowi udało się zagrać birdie na 14 dołku, mimo, że po drodze zaliczył głęboki bunkier. Wydawało się, że wszystko idzie dobrze, niestety na piętnastym dołku wybił piłkę  poza pole. To oznaczało utratę dołka. Przegrał 4 do 2. Pytany przez dziennikarzy, dokąd teraz się uda, odpowiedział krótko "- Na lotnisko".
Dobra wieść jest jednak taka, że na powtórne spotkanie z Tigerem nie musimy czekać kolejnych ośmiu miesięcy. Prawodopobnie zobaczymy go już za dwa tygodnie w Miami na CA Championship. Tiger uprzedził jednak, że ostatecznie o jego starcie zadecyduje samopoczucie lewego kolana.

Tim Clark po rozgrywce z Tigerem powiedział: "Wiedziałem, że aby z nim wygrać muszę przestać myśleć. Jestem bardzo dumny z tego jak zagrałem w tej rundzie."
Jego radość jest zapewne tym większa, że dwa lata temu spotkał się z Woodsem w takich samych okolicznościach i poniósł porażkę.

Strach wyobrażać sobie jaki wpływ na grę Tigera Woodsa może mieć wczorajsza przegrana. Według relacji dziennikarskich Tiger był wściekły. Czy jego słynna wola walki sprawi, że Tiger zamieni się w maszynę do wygrywania turniejów golofwych? To możliwe. Tak czy inaczej dla nas, kibiców, oznacza to jeszcze więcej emocji, jeszcze ciekawszy sezon.

Co jeszcze wydarzyło się wczoraj na polu w Maranie?

Dziewiętnastoletni Rory McIlroy z północnej Irlandii pokonał Huntera Mahana wykonując birdie na ostatnich dwóch dołkach.

Z golfowych mistrzów do trzeciej rundy przeszedł Phil Mickelson, pokonując Zacha Jonsona.
Odpadł natomiast Vijay Singh, pokonany na 19 dołku przez Luka Donalda.

Ciągle gra Geoff Ogilvy (wygrał z Shingo Katayama) oraz Camilo Villegas (był lepszy niż Miguel Angel Jimenez). Villegas jest przy tym w świetnej formie - wygrał dwie rundy turnieju, rozgrywając jedynie 26 dołków.

Tutaj zobaczcie kto gra z kim w trzeciej rundzie.

 

 

  •  

Dodaj komentarz