To Wlasnie Dzis

To Wlasnie Dzis Dodane przez: Paulina Kmieć, dodano: 2008-12-09

 

 W najnowszym numerze magazynu:

ASY GOLFMANII czyli najlepsi z najlepszych

Zapomnijcie o Oskarach! Oto nagrody, na które czekał świat. W najnowszym numerze magazynu prezentujemy zwycięzców wszystkich naszych dotychczasowych rankingów oraz kilku dodatkowych kategorii. Przekonajcie się, do kogo powędrował tytuł „Człowieka roku” i „Najtrudniejszego polskiego pola golfowego 2008”. Które z wydarzeń zostało uznane przez nas za najzabawniejsze lub najbardziej rozczarowujące.

Ponadto w szóstej odsłonie „Golfmanii”:

Prezentujemy prace zwycięzców Konkursu Fotograficznego „Golfmanii” i podpowiadamy, jak przetrwać zimę i nie stracić formy. Piszemy także o sztuce projektowania pól golfowych i towarzyszymy kolejnej gwieździe podczas jej pierwszej lekcji golfa. Tym razem w ręce naszego pro wpadła znana dziennikarka, Beata Sadowska.
W „Rundzie z…” Paul McLoughlin, psycholog sportowy i spec od krótkiej gry przekonuje, że w golfie najważniejszy jest trening puttów i uderzeń z 50 metrów od chorągiewki. Dlatego przetestowaliśmy najnowsze modele putterów i pokazujemy, jak najefektywniej ćwiczyć golfa w domu. Na koniec zabieramy naszych czytelników do Aphrodite Hills i podsuwamy pomysły na gwiazdkowe prezenty, w sam raz dla golfowych maniaków.

więcej

  •  

Dodaj komentarz