World Golfers Championship W Chinach I Rpa

World Golfers Championship W Chinach I Rpa Dodane przez: Paulina Kmieć, dodano: 2009-07-21

Kolejne rozgrywki finałowe World Golfers Championship odbęda się w Chinach (2010) oraz w RPA (2011)

Tymczasem trwają turnieje eliminacyjne World Golfers Poland Championship 2009 Presented by ID Marketing.

Harmonogram turniejów do rozegrania:

·         Olsztyn, Mazury Golf & CC                                  25 lipca 2009

·         Warszawa, Rajszew                                            01 sierpnia 2009

·         Szczecin, Binowo Park Golf Club – finał                27-29 sierpnia 2009

Rywalizacja przebiega w sześciu grupach handicapowych (minimum trzech zawodników w grupie). W każdej grupie handicapowej uhonorowany pucharem zostanie zwycięzca, nagrodzeni zostaną zdobywcy trzech pierwszych miejsc.

Uzyskają oni bezpośredni awans do Turnieju Finałowego. Niezależnie prowadzona będzie również Klasyfikacja Lucky Loosers Cyklu Turniejów Eliminacyjnych. Do Klasyfikacji tej będą liczyły się 3 najlepsze wyniki w punktacji Stableford.

Zdobywcy pierwszych 3 miejsc w klasyfikacji Lucky Loosers (w każdej grupie handicapowej) awansują do Turnieju Finałowego.

Przy wyznaczaniu awansujących graczy nie uwzględnia się tych zawodników którzy wcześniej wywalczyli awans poprzez zajęcie miejsca w pierwszej trójce Turniejów Eliminacyjnych. W tym roku światowy finał odbędzie się na polach golfowych w Marbeli.

Dla tych uczestników turnieju World Golfers Poland Championship, którzy mają kartę Diners Club, lub są w procesie jej otrzymywania, prowadzona jest klasyfikacja Diners Club Trophy. Zwycięzcy tych klasyfikacji awansują również do finału polskiej edycji. Z kolei zwycięzcaykategorii netto i brutto tego finału będą reprezentować Polskę w Diners Club Pro-Am Classic, który rozegrany zostanie na polach golfowych Południowej Afryki w okolicach Kapsztadu.

Rejestracja do turniejów na stronie: golfpgc.pl

  •  

Dodaj komentarz