Dlaczego Ktos Inwestuje W Golfa

Dlaczego Ktos Inwestuje W Golfa

Narzędzia

Portret użytkownika Paulina Kmieć Paulina Kmieć "----" Golfmaniak od:2008-05-20 Status:początkujący Moje wyniki
Średni wynik na polu: 120
Liczba eagle: ----
Liczba hole in one: ----
Najlepsza runda: 110

Dlaczego ktoś inwestuje w golfa?

Paulina Kmieć 2009-04-22

Dlaczego ktoś inwestuje  w golfa?
Skoro golfistów jest tak niewielu...

To jest pytanie za 100 punktów i zadawałam je sobie wiele razy pisząc tekst o "Najciekawszych inwestycjach golfowych w Polsce". Bo przecież wszyscy wiemy, że różowo nie jest, liczba aktywnych golfistów w Polsce nie przekracza 3 tysięcy na pewno. Nie znalazłam satysfakcjonującej odpowiedzi. 

W żadnym wypadku jednak nie zamierzam krytykować tych inwestycji. Podobają mi się wszystkie cztery pomysły i uważam, że wszystkim golfowym inwestorom należy się wsparcie i poparcie ze strony środowiska golfowego. Tymbardziej, że wiekszość bierze na siebie również działalność edukacyjną i promocyjną czyli plan maksimum. Świetnie będzie jeśli wszystkie cztery pomysły wypalą.
Ktoś powinien jednak, póki jeszcze trochę czasu zostało, rozpisać jakiś konkurs na akcję promocyjną golfa w Polsce czy coś w tym stylu. Bo jeśli nasi rodacy nie zainteresują się tym sportem wysiłki naszych inwestorów spłoną na panewce (tylko kto mógłby to zrobić ??? ...).

Program Play Golf i reklamujące go plakaty zrobiły swoje ale to chyba za mało. Może rzeczywiście, jak sugerował kiedyś Pan Bieszczadia, zaadaptować kilka trawników w centrum kilku najważniejszych miast, przy centrach handlowych, w parkach i uczyć wszystkich zainteresowanych...? Może powiesić plakat na Pałacu Kultury? Może nie wiem co ...:)

W każym razie chciałabym za rok lub dwa napisać tekst o tym, że wszystkie cztery inwestycje wystartowały i że dobrze im się wiedzie.

Tego wszystkim życzę.

pozdrawiam!

 

 

 

 

Hydepark

Tylko znajomi mogą komentować profil

Komentarze

Brak komentarzy

Zagraj w golfa online

Dodaj komentarz