Pozegnanie

Pozegnanie

Narzędzia

Portret użytkownika Paulina Kmieć Paulina Kmieć "----" Golfmaniak od:2008-05-20 Status:początkujący Moje wyniki
Średni wynik na polu: 120
Liczba eagle: ----
Liczba hole in one: ----
Najlepsza runda: 110

Pożegnanie?

Paulina Kmieć 2009-08-12

 

Kochani,

To nie jest prawdziwe pożegnanie, cały czas jestem przecież Golfmaniakiem, ale funkcję Redaktora Prowadzącego serwis Golfmania.pl będę pełnić już raczej honorowo.

Golfmania.pl na jakiś czas zmniejsza swoją aktywność.

Serwis istnieje, jednak od tej pory w jeszcze większym stopniu niż wcześniej należy do Was, a raczej - do Nas. Teraz od Was/Nas zależy jego uaktualnianie.

Mam nadzieję, że to się uda.

W sprawach pilnych formalnych proszę o kontakt z Martą Piworowicz.

Marta również będzie wrzucać informacje do serwisu, w razie pilnych wieści - proszę pisać do niej.

 

BARDZO WAM DZIĘKUJĘ za ten uroczy ponadrok !!!

Było super, naprawdę.
Golfmania.pl, ze względu na braki inwestycyjne nieco szwankowała, a jednak myslę, że to jeden z bardziej urokliwych serwisów społecznościowych w polskim internecie i jak wiemy - jedyny taki w Europie:)
Nie będę pisać do każdego z osobna, zależy mi jednak żeby pożegnać szczególnie serdecznie grupę NAJAKTYWNIEJSZYCH Golfmaniaków. To te wszysttkie osoby, których wypowiedzi cytowałam na łamach magazynu, czasem może ku ich niezadowoleniu(sory): Arek Rutkowski, Mariusz Cuch, Bieszczadia, Maciek Lasek (WIELKIE DZIĘKI), Jerzy Błaszczuk, Arek Wojciechowski, Marek Tumiłowicz, Adam Witek, Jacek Czyżewski, Michał Kulczyński, Eryk Rawicki, Emil Wójcik, Michał Meiser, Paweł Schubert, Piotr Pachuta i oczywiście, Krzysiek Czupryna oraz Grzegorz Mikielewicz:) Mam nadzieję, że nikogo nie zapomniałam.

Dzięki!

Pamiętajcie, że informacje i filmy dodawać do serwisu może każdy sam, korzystając z narzędzi w profilu, także nic nie stoi na przeszkodzie aby Golfmania.pl była na bieżąco z tym co się dzieje w golfowym wszechświecie.

Kiedy zaczynałam pracę w serwisie, o golfie wiedziałam bardzo mało ale nie wiedziałam jak mało. Teraz wiem trochę więcej, mam własną ZK i jestem pewna, że jeszcze wiele mogę się nauczyć. W każdym razie golf jest super.

pozdrawiam

Paulina

 

 

Komentarze

Paulina Kmieć Odpowiedz Paulina Kmieć
śr., 08/12/2009 - 22:04

I do zobaczenia na polu!!!

hej!

 •  
 • 0
Artur Wojciechowski Odpowiedz Artur Wojciechowski
wt., 08/18/2009 - 10:48

co z konkursami?

czy cała ta sytuacja oznacza, że juz nie będzie konkursów (np. z reguł gry w golfa)???

a co z konkursem fotograficznym ??? 

pozdrawiam

Artur W

 

 •  
 • 0
Golfmania pl Odpowiedz Golfmania pl
wt., 08/18/2009 - 12:56

co z konkursami

Konkursy nadal będą się odbywać jednak musicie dać nam chwile czasu żebyśmy mogli to wszystko dobrze zorganizować.  Myslę że wrócimy do konkursów we wrześniu. Co do konkursu fotografcznego to nadal trwa. 

 •  
 • 0
Adam Rudyk Odpowiedz Adam Rudyk
czw., 08/13/2009 - 11:29

Dziękujemy i tego nie chcemy !

Droga Pani Paulino,
nie wiem co się stało, ale ja również dziękuję za wirtualny kontakt.
Dzięki Pani narracji mogliśmy próbować się spierać, dla dobra polskiego golfa.
Wszystko co dobre, zawsze kiedyś się kończy. "Wgóre serca" !!!!!!!!!
Pozdrawiam

 •  
 • 0
Grzegorz Bobrowiecki Odpowiedz Grzegorz Bobrowiecki
czw., 08/13/2009 - 13:23

Rolki

A mnie tu coś nie gra. Super postawa Paulino, ale twoi mocodawcy to się chyba nie wykazali. O społeczność trzeba dbać, a jak już się nie może dbać to można to inaczej załatwić. Bez finansowania nie będzie to już to samo. Przenoszę się na rolki;(
Grześ

 •  
 • 0
Golfmania pl Odpowiedz Golfmania pl
czw., 08/13/2009 - 13:43

Prosimy o wasze wsparcie

Golfmania.pl
Niestety sytuacja nie jest komfortowa ani dla nas ani dla społeczności Golfmaniaków jednak portal nadal będzie istniał i działał. Będziemy starali się umieszczać na stronie jak najwięcej informacji. Pamiętajcie jednak że to wy jesteście autorami tej strony. Serwis został stworzony tak aby wszyscy jego użytkownicy mogli zamieszczać w nim informacje, zdjęcia, filmy. Strona będzie żyć dopóki wy będziecie tego chcieli. Przy tak ograniczonym zespole nie będziemy mogli zaspokoić wszystkich waszych wymagań dlatego jeszcze raz prosimy o wsparcie. Umieszczajcie zdjęcia, dyskutujcie, twórzcie nowe grupy.GOLFMANIA TO WY i dzięki waszym działaniom może się ona stać czymś więcej niż kolejną stroną o tematyce golfowej.

 •  
 • 0
Paweł Schubert Odpowiedz Paweł Schubert
pon., 08/17/2009 - 11:28

nieporozumienie ?

oj chyba nastąpiło jakieś nieporozumienie! Dobrze Grzesiek wyżej piszę, o taką społeczność trzeba dbać! Jasne, że użytkownicy w pewnym sensie sami tworzą stronę umieszczając komentarze, zdjęcia itd. ale taki koordynator jak Paulina moim zdaniem jest bardzo potrzebny temu portalowi. Szkoda, że rachunek zysków i strat sprawił, że golfmania.pl ucierpi. To był fajny duet magazyn i portal. Niby będzie nadal ale bez Pauliny, która to wszystko stworzyła... będzie smutno.

Pozdrawiamy Cię Paulino i do zobaczenia na polu! Zapraszamy na ligę początkujących na Lisią! co prawda teraz chyba aż 2 następne terminy mi nie odpowiadają ale kolejne już chyba tak!

schubi

 •  
 • 0
maciej lasek Odpowiedz maciej lasek
pon., 08/17/2009 - 14:48

Pozdrawiamy Cię Paulino

Pozdrawiamy Cię Paulino

 •  
 • 0
Paulina Kmieć Odpowiedz Paulina Kmieć
pon., 08/17/2009 - 23:09

Fajnie. Też Was pozdrawiam:)

Co do koordynacji - mam nadzieję, że Golfmania się nie rozleci tak łatwo:)

Poza tym jest Martą. Chociaż łączy kilka funkcji na pewno poradzi sobie także z Golfmanią. No i jestem ja i ponad 700 Golfmaniaków.

Będzie dobrze. 

Może teraz cześciej będę grała w golfa:)

POZDRAWIAM!!!!!!!

 •  
 • 0
Artur Wojciechowski Odpowiedz Artur Wojciechowski
wt., 08/18/2009 - 09:19

gramy ...

1) Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w kolejnych przedsięwzięciach (golfowych i nie)

2) a'propos gry w golfa ... no właśnie ... w ten piątek kolejny turniej z cyklu Liga Poczatkujących na Lisiej Polanie (nie to żebym reklamował ;) bo żadnych profitów z tego nie mam) - tee off zdaje się o 15:00 ale trzeba być minimum pół godzinki wcześniej żeby jeszcze ten mały koszyczek piłek wybić treningowo ... zazwyczaj o 19 jest się już po rozegraniu 9 dołków, obiadku i deserku (mam nadzieję, że w tak ciepłe dni podane będa lody) :)

3) ... nazywam się Artur ... nie Arek :) ale dziekuję za pozdrowienia :)

i ja pozdrawiam nieustająco

 •  
 • 0

Hydepark

Tylko znajomi mogą komentować profil

Komentarze

Brak komentarzy

Zagraj w golfa online

Dodaj komentarz