Trzy Nowosci

Trzy Nowosci

Narzędzia

Portret użytkownika Golfmania pl Golfmania pl "----" Golfmaniak od:2008-01-28 Status:zielona karta Moje wyniki
Średni wynik na polu: ----
Liczba eagle: ----
Liczba hole in one: ----
Najlepsza runda: ----

Trzy nowości

Golfmania pl 2008-09-23

Nie sposób wymienić wszystkich planów i pomysłów, ale trzy najważniejsze, które w tej chwili przychodzą do głowy - tak.

1. Chcemy usprawnić komunikację między użytkownikami serwisu - to nasza misja nadrzędna, wyzwanie zawsze aktualne. Dlatego w najbliższym czasie postaramy się by na wiadomości otrzymywane od innych Golfmaniaków można było odpowiadać klikając w jedno, jedyne miejsce. Szczerze: dziwi nas, że jeszcze tego nie poprawiliśmy.

2. Niebawem wprowadzamy nową, bardzo ważną funkcjonalność: POLA GOLFOWE. Znajdziecie tam informacje o wszystkich polach golfowych w Polsce - zarówno tych 9 dołkowych, 18 dołkowych jak i zwykłych driving range'ach. W przyszłości w tym dziale będziemy kolekcjonować wszystkie pola golfowe w Europie. Golfmania będzie przecież - o czym na pewno jeszcze nie wszyscy wiedzą - serwisem ogólnoeuropejskim.
Na stronie głównej serwisu stałe miejsce znajdzie RANKING ulubionych pól golfowych Golfmaniaków.

3. UMÓW SIĘ NA GRĘ
To jest funkcjonalność o której rozmawiamy od sześciu miesięcy. Planujemy, wymyślamy, dyskutujemy, kłócimy się i doskonalimy projekt. Jest już prawie gotowy:)
Chodzi nam o to by golfiści zarejestrowani w naszym serwisie mogli na Golfmanii poznawać innych golfistów, umawiać się z nimi na grę, na trening, na co tylko będą mieli ochotę.
W ten sposób realizujemy ideę serwisu społecznościowego - środowisko golfistów się integruje, poznaje, razem spędza czas:) Wspaniale:)

Na dziś tyle o planach.
Z golfowym pozdrowieniem

Główny Golfiarz

Hydepark

Tylko znajomi mogą komentować profil

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz