Dzien Kapitanski W Binowo Park

Dzien Kapitanski W Binowo Park Dodane przez: Golfmania pl, dodano: 2009-11-13

Ponad 100 osób wystartowało w turnieju zorganizowanym przez Kapitanów Klubu Binowo Park Golf Club: Kazimierza Mendaka i Dariusza Nowosada. Rywalizowano w turniejach dla początkujących na polu 9-dołkowym oraz dla zaawansowanych na 18-dołkowym. Osiągnięto rewelacyjne wyniki, przede wszystkim dzięki dobrej grze, ale również wyjątkowo przyjaznemu regulaminowi. Teesy dla panów na wielu dołkach przestawione były na czerwone, a dla Pań na juniorskie. Każdy z uczestników mógł wykupić maksymalnie po trzy gimmie i trzy muligany, które mogły być wykorzystywane podczas rozgrywanej rundy turniejowej. Był to pierwszy z pomysłów realizowanych podczas Dnia Kapitańskiego mających na celu zebrania funduszy, które zasilą „Program Juniorów BPGC”. Gimmie i Muligan kosztowały po 10 zł. Podczas trwania turnieju można było również wykupić uderzenie jednego z pro. Gavin Long i Max Sałuda co chwilę byli zapraszani do wykonania uderzeń, które kosztowały 20 zł każde.
Po tym wyjaśnieniu z mniejszym zdziwieniem odebrane zostaną przedstawione wyniki. W kategorii kobiet wygrała Magdalena Prentka z wynikiem 62 uderzenia netto. Na drugim miejscu uplasowała się Aleksandra Smaga 66 uderzeń, a na trzecim Magdalena Paczóska 67 uderzeń. W kategorii juniorów zwyciężył Mikołaj Kamiński 61 uderzeń, przed Maciejem Witkowskim 63 uderzenia i Szymonem Olszewskim 68 uderzeń.W kategorii mężczyzn, na 18 dołkowym polu golfowym dominowali panowie, którzy tak naprawdę w tym roku zaczęli grać w golfa. Wygrał Mariusz Gładysz z wynikiem 58 uderzeń netto. Na drugim miejscu znalazł się Piotr Kuchciński 58 uderzeń. A trzecie miejsce z wynikiem o jedno uderzenie gorszym zajął Paweł Filipiak. W turnieju na polu 9-dołkowym dwóch zawodników uzyskało po 69 uderzeń i lepszym „count backiem” wygrał Piotr Puchacz wyprzedzając Jerzego Kumika. Trzecie miejsce z wynikiem 73 uderzenia zajął Krzysztof Blatkiewicz.

Po turniejach, które wystartowały w formule „shot gun” Kapitanowie Klubu zaprosili wszystkich jego uczestników oraz gości i partnerów klubu na bankiet. Przed rozdaniem nagród przeprowadzono licytację rzeczy i upominków ufundowanych przez klubowiczów i sponsorów, a uzyskane pieniądze przeznaczone były również na „Program dla Juniorów BPGC”. Licytację poprowadził Michał Janicki, który jak zwykle w pełen humoru sposób starał się zachęcić publiczność do aktywnego udziału w zabawie. A zabawa trwała do późnego wieczora przy muzyce przygotowanej przez Andrzeja Głogowskiego.

Podczas Dnia Kapitańskiego dla juniorów zebrano ponad 11.000 zł. !!!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, których obecność spowodowała, że Dzień Kapitański 2009 był naprawdę wyjątkowy !!!

 

  •  

Dodaj komentarz