Off Turbogolf Za Piaskarnia Nad Wisla

Off Turbogolf Za Piaskarnia Nad Wisla Dodane przez: Paulina Kmieć, dodano: 2008-07-16 turbogolf, off golf

Ponad dwudziestu off golfistów ćwiczyło wczoraj swe off golfowe umiejętności na nieoficjalnym polu golfowym za piaskarnią nad Wisłą pod Warszawą.

Spotkanie miłośników off golfa formalnie rozpoczęło się około 18 na gigantycznym piaszczystym placu obok piaskarni. W praktyce dla większości grających rozpoczęło się później ponieważ część osób pomyliła drogę na "pole", inni próbowali ich szukać, a jeszcze inni rozstawiali grila.

Cel spotkania był kwestią bardzo indywidualną. Oprócz ćwiczeń woodami i ironami ważne było spotkanie ze znajomymi i przyjaciółmi, relaks na świeżym powietrzu, zabawa z dziećmi, kolacja, przygoda.

Gra rozpoczynała się na 5 mini matach, rozłożonych wzdłuż szerokości "pola". Off golfiści mieli do dyspozycji kije i piłki wypożyczone przez organizatora imprezy Stowarzyszenie Turbogolfa. Co charakterystyczne - większość turbogolfowych piłek jest koloru jaskrawo żółtego dzięki czemu są widoczne nawet na najbardziej dzikim terenie. Po wystrzeleniu około 200 - 300 piłek off golfiści wyruszali na spacer po okolicy aby pozbierać piłki. W ten sposób rozegrano dwie off golfowe rundy. Trening zakończył się o zmroku.

Serwis Golfmania może się pochwalić przybyciem na off golfowy trening swojego reprezentanta - Maćka, który na codzień trenuje na Lisiej Polanie. Maciek znalazł informację o off golfowym zebraniu w naszym serwisie i korzystając ze wskazówek w komentarzu - przyjechał.
- W tygodniu nie ma gdzie grać w golfa, dlatego pomyślałem, że spróbuję off golfa - mówił Maciek.

Na wczorajszym treningu pojawiły się osoby, które jeszcze nigdy nie trzymały kija w ręku oraz mistrzowie turbogolfa, zwycięzcy off golfowych turniejów zagranicznych. Jedni grali w najprawdziwszych adidasach, inni na bosaka.
Kolejne spotkanie dla off golfistów: w środę, za tydzień, także za piaskarnią.
Wskazówki - jak dojechać na "pole" - znajdziesz na grupie off golf.

Polecamy!

  •  

Dodaj komentarz