Pierwszy Turniej Eliminacyjny Polish Golfers Championship Diners Club Trophy I Oracle

Pierwszy Turniej Eliminacyjny Polish Golfers Championship Diners Club Trophy I Oracle Dodane przez: Paulina Kmieć, dodano: 2008-12-10

Pierwsze turnieje eliminacyjne do: Polish Golfers Championship, Diners Club Trophy i Oracle Sun Mid Amateur Golf  Tour już w styczniu 2009 roku na polach golfowych du Soleil w Agadirze.

Już 20 stycznia grupa polskich golfistek i golfistów wybiera się na pierwsze turnieje do Maroka. Na liście zgłoszonych jest już ponad 60 zawodniczek i zawodników. Rozegrają oni turnieje eliminacyjne inaugurujące sezon golfowy 2009. W Agadirze będzie można uzyskać pierwsze kwalifikacje do krajowych finałów Polish Golfers Championship i Diners Club Trophy oraz punkty do rankingu Oracle Sun Mid Aamateur Golf  Tour. Rozegrany zostanie również atrakcyjny turniej parami ID Marketing Texas Scramble, oraz konkurs Chervo Pich and Putt. Emocji i atrakcji zapowiada się więc bardzo dużo.

Organizatorzy bardzo pieczołowicie przygotowują się do turniejów, których aranżacja będzie na podobnym poziomie do tych organizowanych w Polsce. Komitet organizacyjny składać się będzie z 7 osób, między innymi sędziego, startera i scorera. Zapewniamy też stąłą obsługę recepcji turniejowej na polu golfowym. Uczestnicy będą doskonale poinformowani i zorientowani odnośnie wszystkich detali związanych z rozgrywaniem rund treningowych i turniejowych.

W składzie komitetu organizacyjnego znajduje się również pro – nauczyciel gry w golfa  James Bray, który będzie do dyspozycji zarówno osób początkujących jak i zaawansowanych.

Wszystkich uczestników czeka również specjalna niespodzianka, sponsorowana przez firmę ID Marketing - Sponsora Głównego Polish Golfers Championship

Tutaj przedstawiamy pełny program wraz z harmonogramem.

  •  

Dodaj komentarz