Uwaga Jest Juz 361 Golfmaniakow Zaczynamy Siodma Dekade Czwartej Setki

Uwaga Jest Juz 361 Golfmaniakow Zaczynamy Siodma Dekade Czwartej Setki Dodał: Paulina Kmieć, dodano: 2008-09-17

 

Golfmania.pl jest pierwszym w Polce serwisem społecznościowym skupiającym miłośników absolutnie wyjątkowej dyscypliny sportu jaką jest GOLF. 

Celem serwisu jest skupienie wszystkich golfistów w Polsce, a w przyszłości w Europie i dostarczenie im narzędzi ułatwiających komunikację. Chcemy by poprzez Golfmanię golfiści mogli poznawać się, umawiać na grę, rozwijać swoje zainteresowania i wiedzę o golfie.

Zależy nam na wyplenieniu stereotypowych przekonań dotyczących golfa. Bo to wcale nie jest sport tylko dla ludzi bogatych i mało ruchliwych! To sport dla tych, którzy lubią przyrodę, ruch, wysiłek i którzy widzą sens w stawianiu sobie wyzwań i pokonywaniu słabości. Golfa można uprawiać na sto sposobów - wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji i potrzeb gracza. 

Z okazji dołączenia do Golfmania.pl Pana Leszka Niewczasa, prawdopodobnie nieświadomego swej roli - 361 Golfmaniaka - zakładamy blog Golfmania.pl w którym będziemy informować wszystkich o tym co będzie działo się w serwisie. Ciągle dodajemy do Golfmanii nowe funkcjonalności - będziemy je objaśniaś, zachęcać do korzystania z nich.

Czytajcie naszego nowego bloga!

Redakcja Golfmanii

 

  •  

Dodaj komentarz