World Golfers Poland Championship 8 Maja Rajszew

World Golfers Poland Championship 8 Maja Rajszew Dodane przez: Golfmania pl, dodano: 2010-05-07

Zapraszamy na turniej golfowy w ramach cyklu eliminacji World Golfers Poland Championship i Diners Club Trophy, który odbędzie się na polu golfowym w Rajszewie (koło Warszawy) w najbliższą sobotę 8 maja.

World Golfers Poland Championship i Diners Club Trophy jest to cykl turniejów, który zdobył w ciągu 10 już edycji sympatie i uznanie polskich amatorów golfa dając każdemu, w  miarę jego umiejętności,  w poszczególnych grupach handicapowych szanse reprezentowania Polski wśród 24 krajów, które biorą udział w mistrzostwach świata amatorów World Golfers  Championship. Jest to także niewątpliwa okazja do spotkań towarzyskich, gdyż każdemu turniejowi eliminacyjnemu towarzyszą pikniki golfowe.
W ubiegłym roku do rywalizacji stanęło 700 golfistów. Przez dziesięć lat w turnieju World Golfers Poland Championship uczestniczyli niemal wszyscy polscy golfiści, a  60 zwycięzców eliminacji wystartowało w światowych finałach World Golfers Championship. Rozgrywane one były na polach golfowych w USA, Dominikanie, Południowej Afryce, Malezji, Tajlandii, Turcji i Hiszpanii. W tym roku zwycięzcy będą walczyli o tytuł amatorskiego Mistrza Świata w Cha-AM, Hua Hin w Tajlandii.

  •  

Dodaj komentarz