Nowa Golfmania Na Rynku

Nowa Golfmania Na Rynku Dodane przez: Paulina Kmieć, dodano: 2009-06-12 magazyn Golfmania, golf, golfista

W najnowszym numerze „Golfmanii” znajdziecie:

RAPORT SPECJALNY
„Golfmania” sprawdziła, czy golf w Polsce kosztuje mniej niż kilka lat temu. Właściciele pól na całym świecie muszą ostatnio nieźle się natrudzić, by przyciągnąć do siebie nowych golfistów. Efektem są coraz atrakcyjniejsze ceny i coraz bogatsze oferty dla miłośników tej gry. Wyniki naszego śledztwa tylko na pierwszy rzut oka wydają się niezbyt optymistyczne i mało praktyczne. Jednak po wnikliwej lekturze przekonacie się sami, że można zmniejszyć koszty gry, sprzętu i treningów.

OD BOHATERA DO ZERA
Aby obniżyć handicap do liczby jednocyfrowej przeciętnemu graczowi potrzeba kilku lub kilkunastu lat regularnej gry. Są tacy, którym nigdy się to nie udaje. Wyjątkiem są zapaleńcy, którzy pragną zejść do zera tak szybko, jak tylko się da, na przekór wszystkiemu. John Richardson z Belfastu dokonał tego w 363 dni. Kamil Chojnicki z Warszawy w niecały rok zmniejszył handicap do 15, a w tym roku chce zejść poniżej 10. Krzysztof Czupryna w trzy lata osiągnął handicap jednocyfrowy i stworzył autorski poradnik dotyczący pracy nad handicapem. Poznajcie ich historie i przekonajcie się, jak trenować, by wasz handicap topniał jak lody w środku lata.

Ponadto w najnowszej „Golfmanii”:
•    ANI MRU MRU O GOLFIE
Kolejny odcinek z serii „Runda z…”, tym razem z członkami kabaretu Ani Mru Mru. Nie spodziewajcie się jednak dowcipów i śmiechu. Grę potraktowali bardzo poważnie, a stawką były złote kalesony.
•    GWIAZDY GRAJĄ W GOLFA
Do grona gwiazd, które rozpoczęły naukę gry w golfa z „Golfmanią”, dołączyło trzech nowych zawodników: Dorota Deląg, Alżbeta Lenska oraz jej mąż Rafał Cieszyński. Podglądamy całą szóstkę podczas pierwszych treningów i słuchamy komentarzy trenerów.
•    PHIL MICKELSON
Wszystko co chcieliście wiedzieć o drugim zawodniku świata, ale baliście się zapytać.
•    GOLFISTA IDEALNY
Połącz drive’y Bubby Watsona, grę żelazami Zacha Johnsona oraz putty Coreya Pavina i wymieszaj. Otrzymasz piekielnie mocnego zawodnika! Najpierw jednak poznaj sekrety poszczególnych składników...
•    NAUKA CHIPOWANIA
Butch Harmon, jeden z najlepszych trenerów golfa na świecie oraz Adam Scott, golfista opowiadają o tym co ten drugi zmienił w swojej grze i jak można zastosować w praktyce techniki José Maria Olazábala.
•    TEST PELZA
Pokazujemy, jak w prosty sposób każdy z was może obliczyć swój handicap krótkiej gry.
•    TEST IRONÓW
Przetestowaliśmy żelaza przeznaczone dla średnio zaawansowanych golfistów i wybraliśmy najlepsze według nas.

•    PONADTO:
- Zabieramy was na najpiękniejsze pola golfowe typu links oraz do RPA, gdzie u podnóża majestatycznych gór Outeniqua powstały cztery pola golfowe zaprojektowane przez Gary’ego Playera.
- Prezentujemy obszerną relację z pierwszego turnieju Major wraz z najważniejszymi statystykami Masters.
- Przedstawiamy sylwetki pięciu młodych, utalentowanych graczy ze Europy, którzy mogą stać się tajną bronią przyszłorocznego Ryder Cup.

WIĘCEJ ZNAJDZIECIE TUTAJ!!!

  •  

Dodaj komentarz